Esot Sanayi Sitesi P Blok No:13 İkitelli Başakşehir Istanbul

info@metinklips.com +90 212 671 98 78

KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız, Otomotiv yedek parça ve yan sanayi sektöründe oto cam kriko klipsleri ve telleri  üretmektedir. Ayrıca firmamız kaliteli ve geniş ürün yelpazesiyle sektörüne öncülük etmektedir. Günümüzde dünya ekonomisi giderek daralmaktadır. Bu sebeple yan sanayi ürünlerinin rolü ciddi  şekilde güçlenmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı amaçlamaktadır. Firmamız, 1998 yılından beri hizmet vermektedir.

Kalitemiz Anlayışımız

Firmamız, bilgili ve dinamik kadrosuyla koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Hizmet kalitemizi artırabilmek için yurtiçi ve yurtdışında ekibimiz devamlı gözlem ve araştırma halindedir. Kendi bünyemizde bulunan plastik enjeksiyon makinalarımız da 600’e yakın ürün kalıbımızla üretimimizi yapıyoruz ve en kaliteli ham maddelerle ürünlerimizi imal ediyoruz. Dünyanın kalbi sayılacak bir konuma sahip Türkiye de ve ülkenin de en önemli şehri İstanbul’da; kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikamız sayesinde dalımızda dünyada lider bir Yurt içinde tüm bölgelerden sipariş alıp bunların sevkiyatını modern filomuzla gerçekleştirmekteyiz. Yurt dışından da birçok ülkeden sipariş almaktayız. Özellikle Almanya ya ve İngiltere’ye yaklaşık 6 yıldır ihracat yapmaktayız ve bu ülkelere ihracat hacmimiz giderek artmaktadır. Hizmetlerimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve güven ilkeleri temel alınarak sunulmaktadır. Oluşturduğumuz güvene layık olabilmek şirketimiz temel politikasıdır. Her zaman beklenilenden daha fazlasını sunmak, hep bir adım ileride olmak farkımızdır. Standartları ve beklentileri aşmak, sektördeki liderlik konumumuzu sürekli pekiştirmek de en önemli ilkemizdir. Hizmetlerdeki kalitenin devamlılığı, yeni teknolojileri takip etmek, sürekli gelişimi sağlamak kalite yönetimimizin en önemli unsurudur.

Vizyon ve Misyonumuz

Çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; sunulan ürünlerin sürekli geliştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Firmamız; sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyetini sağlayarak, sadık müşteriler oluşturmaya çalışmaktadır. ”Kalitede süreklilik”, ”Uygun Fiyat”, ”Karşılıklı Güven” ve  ”Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilemeyecek değerimizdir. Özet olarak; verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye de en iyisi olmaya devam ederek dünyada örnek şirket olmak.